Wielki Test Wiedzy o Dolnoślązaczkach

Zapraszamy do udziału w Wielkim Teście Wiedzy o Dolnoślązaczkach!
I nagroda w Teście to 2 500 zł 
II nagroda to 1500 zł
III nagroda wynosi 1000 zł.
Nagrody pieniężne ufundowało Stowarzyszenie Soroptimist Wrocław Pierwszy Klub 🙂
Oprócz tego Przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego ufundował bardzo cenne nagrody rzeczowe!
Konkurs organizuje by uczcić 100-lecie wywalczenia sobie przez Polki praw wyborczych Stowarzyszenie Dolnośląski Kongres Kobiet, wspólnie z Fundacja na Rzecz Równości oraz Soroptimist International Pierwszy Klub we Wrocławiu.
Zabawie patronuje medialnie Wyborcza.pl Wrocław.
Podobnie, jak Wielki Test Wiedzy o Wrocławiu, organizowany w czerwcu przez wrocławski oddział Gazety Wyborczej, uczestniczki/uczestnicy Testu Wiedzy o Dolnoślązaczkach będą  musiały/musieli odpowiedzieć na pytania testowe przygotowane przez nasze/ych ekspertki/ekspertów.
Pytania dotyczyły będą znanych postaci kobiecych żyjących i działających na Dolnym Śląsku w różnych epokach.
Aby dobrze przygotować się do testu - polecamy naszą wystawę ,,Niezwykłe Dolnoślązaczki", którą SDKK zorganizowało wspólnie z Komisją Europejską w Polsce. Znajdują się na niej biogramy 16 wspaniałych, aktywnych kobiet. Wszystkie biogramy znajdziecie na naszej stronie oraz tu.
Zapraszamy do zabawy w sobotę, 8 grudnia 2018 roku, o godz. 15.30, w budynku Wydziału Prawa, Ekonomii i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Uniwersytecka 7/10.
Na uczestniczki/uczestników Testu czeka znamienite jury w składzie którego znajdą sie m.in. dziennikarka, historyczka i pisarka Beata Maciejewska GW Wrocław oraz dziennikarz i pisarz Mariusz Urbanek.
Wstęp wolny.
Aby wziąć udział w Wielkim Teście Wiedzy o Dolnoślązaczkach, trzeba się zarejestrować - wysyłać e-mail na adres: promocja@wroclaw.agora.pl i podać w nim imię i nazwisko.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Zapraszamy serdecznie!
Projekt dofinansowany z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego, w ramach projektu Dolnośląskie Małe Granty prowadzonego przez Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych
małegranty
DFOP
logotyp_patronat_przew_sejmiku_pion
ds

Projekt organizowany przez:

logo sdkk
Fundacja na Rzecz Równości
logo_wyborczaeps
soroptimist-logo_obrysowane_CMYK-white